BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 13693594
nr 1369 3594
Bordslampa
mässing, Dansk Design. Höjd: ca 45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:04:59
300 kr
350 kr
500 kr
Mässing